محمد بیرانوندی، نماینده خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، در اردوی تابستانی حزب مردم‌سالاری کشور که برنامه افتتاح آن، صبح روز پنجشنبه، 10 مردادماه در خرم‌آباد (سالن اجتماعات ساختمان آموزش و پژوهش بلوار حج) برگزار شد، سخنرانی کرد و بر آسیب‌شناسی فعالیت‌های حزبی و تحزب و رفع اینگونه آسیب‌ها، تأکید کرد.

محمد بیرانوندی، نماینده خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، در اردوی تابستانی حزب مردم‌سالاری کشور که برنامه افتتاح آن، صبح روز پنجشنبه، ۱۰ مردادماه در خرم‌آباد (سالن اجتماعات ساختمان آموزش و پژوهش بلوار حج) برگزار شد، سخنرانی کرد و بر آسیب‌شناسی فعالیت‌های حزبی و تحزب و رفع اینگونه آسیب‌ها، تأکید کرد.

بیرانوندی به این نکته در مورد انتخاباتها اشاره کرد که اصلاح‌طلبان با رویکرد واقع‌گرایی، براساس گزینه‌هایی که وجود داشته‌‌اند، انتخاب کرده‌اند.

او تصریح کرد:«فعالیت حزبی را باید در جامعه تقویت کرد و همراهش، از خود انتقاد کرد و آسیب‌ها را نیز برطرف نمود».

دکتر بیرانوندی توضیح داد که عمر دولت تمام نشده است و ما باید همیشه مطالبه‌گری داشته باشیم و الان هم بیش از پیش، مطالبه‌ کنیم که به حامیان دولت به ویژه جوانان حامی دولت توجه بیشتری شود.

نماینده اصلاح‌طلب خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد که انتقادات باید همیشه براساس پشتوانه‌های کارشناشی باشند و انتقاد با تخریب و تزریق ناامیدی در جامعه، تفاوت دارد.

بیرانوندی که عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی است بر این نکته تصریح کرد که آسیب‌های فعالیت حزبی، دو گونه‌اند:

یکی: آسیب‌ها و برخی موانع ملی و کلان.

دیگری: آسیب‌های استانی.

وی، موضوع سنت را هم مهم دانست و توضیح داد که گاهی برخی سنت‌های دولتی با برخی سنت‌های فرهنگی و اجتماعی، مانع گسترش، تقویت‌ و نهادینگی فعالیت‌های حزبی شده‌اند.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی، از امید گفت و اینکه هیچ‌گاه نباید ناامید بشویم و همواره مسیر را باید با امید و البته مطالبه‌گری و رفع برخی آسیب‌های درون گفتمانی، ادامه بدهیم.

همچنین ببینید :
ابلاغ بخشنامه دستمزد سال 1400 کارگران مشمول قانون کار

دبیر حزب مردم‌سالاری استان لرستان مصطفی سگوندی است.

این حزب، عضو شورای هماهنگی احزاب و تشکلهای اصلاح‌طلب استان لرستان است.

دبیر شورا، رحمان بابایی و رئیس دوره‌ای این شورا در حال حاضر، حسین باقری است.

دبیران احزاب و تشکلهای اصلاح‌طلب استان لرستان در این برنامه شرکت کردند و سیدمهدی موسوی نیز به نمایندگی از شورای هماهنگی احزاب و تشکلهای اصلاح‌طلب استان لرستان سخنرانی کرد.

دبیران حزب مردم‌ْسالاری کشور از استانهای کشور در این اردو شرکت کردند و دبیرکل حزب مردم‌سالاری کشور، مصطفی کواکبیان نیز حضور داشت.

همچنین، قاسم ولیزاده، سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان در این برنامه حضور داشت و سخنرانی کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس، فریده اولادقباد که اهل لرستان است هم از جمله مهمانان اردوی تابستانی حزب مردم‌سالاری کشور به میزبانی خرم‌آباد بود.

 

نااُمیدی از لیست اُمید / علت اصلی تعطیلی کارخانه‌های لرستان: «بی‌تدبیری»!

 

 

انتقادات صریح مصطفی سگوندی در اردوی تابستانی حزب مردم سالاری

 

گزارش تصویری: اردوی تابستانه حزب مردم سالاری کشور به میزبانی خرم‌آباد

  • نویسنده : شهرام شرفی / صاحب‌قلم لرستان