لیست نهایی کاندیداهای انتخابات شورای شهر خرم‌آباد با اضافه شدن چند نفر دیگر به لیست قبلی، اعلام شد.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، صبح امروز از سوی فرمانداری خرم‌آباد لیست نهایی کاندیداهای تایید صلاحیت شده برای حضور در رقابت انتخابات شورای شهر اعلام شد.

لیست نهایی در حالی امروز اعلام شد که از حدود ۶۵ کاندیدای رد صلاحیت شده در روزهای گذشته، نهایتا و با بررسی مجدد پرونده کاندیداها، چند نفر دیگر به عرصه انتخابات بازگشتند.

شایان ذکر است در یکی دو روز گذشته و با اعلام رد صلاحیت تعدادی از کاندیداها توسط هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات، شاهد تلاش برخی از سیاسیون و نمایندگان برای گرفتن مجوز حضور برخی افراد فاقد صلاحیت و مساله دار برای حضور در عرصه مهم انتخابات شوراها بودیم که هیات مرکزی نهایتا با استناد به قانون و با توجه به استعلام‌هایی که مراجع ذی صلاح اعلام کردند، مجوز ورود افراد فاقد صلاحیت در انتخابات را نداد و در مقابل فشارها ایستادگی کرد.

بدون شک حضور افراد مساله دار و فاقد صلاحیت در شورای شهر نه تنها باعث آسیب رساندن به حوزه مدیریت شهری می‌شود، بلکه زمینه بروز فساد را نیز فراهم می‌کند که خوشبختانه هیات مرکزی نظارت بر انتخابات در این زمینه اقدامات لازم انجام داد تا جلوی هزینه‌هایی که بعدا ممکن بود ایجاد شود گرفته شود.

در ادامه لیست نهایی کاندیداهای شورای شهر را مشاهده می کنیم؛

 

 

 

 
Source link

همچنین ببینید :
نوجوان الیگودرزی بر اثر مار گزیدگی درگذشت