امام جمعه پل‌دختر گفت: امروز حضور حداکثری در انتخابات ۲۸ خرداد و تو دهنی زدن به دشمنان اولویت جامعه و کشور است.


به گزارش خبرگزاری فارس از پل‌دختر، حجت الاسلام سید محسن موسوی در خطبه‌های نماز جمعه اظهار کرد: اولویت اصلی امروز ایران اسلامی حضور حداکثری در انتخابات برای تو دهنی به دشمنان قسم خورده ملت مسلمان ایران است.

وی افزود: غربی‌های ضد انقلاب ، معاندان و استکبار جهانی تمام تلاش خود را روی حضور حداقلی مردم ایران در انتخابات در راستای تضعیف نظام متمرکز کردند.

امام جمعه پل‌دختر هدف دشمن را در انتخابات ٢٨ خرداد اثبات عدم اقبال مردم به نظام دانست و گفت: دشمنان و رسانه‌های معاند با سو استفاده از دلخوری بین مردم و دولت در فضای مجازی در تلاشند این دلخوری را بدبینی به نظام تبدیل کنند.

وی با هشدار به دشمنان نظام افزود: دشمنان نظام از جمله آمریکا، صهیونیسم و حامیان آنها بدانند ما پیرو سیره و رویه سردار دل‌ها شهید حاج قاسم سلیمانی هستیم و این را در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ پای صندوق‌های رای با حضور حداکثری و حضور در میدان ثابت خواهیم کرد.

موسوی یادآورشد: توطئه‌گران در خارج از جغرافیای ایران آمریکایی‌ها، حامیان آنها، مرتجعان و مزدوران منطقه بدانند امروز مشکل ملت ایران فیلترینگ، پیامک حجاب به زنان و دختران، کنسرت و این مسایل نیست بلکه شما با غیرت ، اصالت، انقلابی‌گری مردم ایران مشکل دارید.

وی با بیان این‌که انقلاب اسلامی باور “ما می توانیم” را نمایان کرد، افزود: پیام همه مردم به کسانی‌که در داخل توسط ایادی استکبار آب به آسیاب دشمن می‌ریزند و در خارج با استفاده از کثیف‌ترین رسانه‌ها در تلاش برای تضعیف روحیه انقلابی آنان هستند این است که با حضور چشم‌گیر در انتخابات به ندای عظمای ولایت لبیک خواهند گفت.

امام جمعه پل‌دختر به گزارش آژانس انرژی هسته‌ای اشاره کرد و گفت: این گزارش مانند روشنی خورشید سراسر کذب و دروغ است که به خورد غربی‌ها به جوامع بین المللی می‌دهند.

وی افزود: این آژانس یک عروسک خیمه شب بازی در دستان آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها بیش نیست و غربی‌ها همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند قابل اعتماد نیستند و این امر امروز به عینه دارد مشخص می‌شود.

همچنین ببینید :
«لبیک به جمهوریت» طرحی برای حضور حداکثری پای صندوق‌های رای

موسوی یادآورشد: بحث نشستن ایران پای مذاکره برجام دو و سه یعنی مذاکره در خصوص موشک‌های نقطه زن سپاه و ارتش ما و محور مقاومت و حضور ایران در منطقه، اما زهی خیال باطل که ایران فریب آنها نمی‌‌خورد.

وی افزود: برخی می‌گویند برجام دارد به سرانجام می‌رسد اما بحث آمریکا تحریم نیست بلکه تضعیف اقتدار ایران و دولت انقلابی است چرا که آنها با این موضوع مشکل دارند.

امام جمعه پل‌دختر اظهار امیدواری کرد: دیپلمات‌ها و تیم مذاکره دچار انفعال و ذوق زدگی نشوند و این سریال‌ خبیثانه را پشت سر بگذارند که مطالبه مردم انقلابی در دستور داشتن راهبرد مقاومت فعال است.

وی به سال‌روز تاسیس جهاد سازندگی به فرمان امام راحل اشاره کرد و نقش این نهاد در دفاع مقدس را فراموش ناشدنی دانست و افزود: با توجه به این که شغل بیشتر مردم شهرستان پل‌دختر کشاورزی است مسئولان این حوزه باید توجه بیشتری به مردم منطقه داشته باشند.

موسوی یادآورشد: بخش زیادی از زمین‌های کشاورزی شهرستان پل‌دختر در جریان سیل ۱۳۹۸ دچار خسارت جدی شد اما متاسفانه تا کنون دولت نسبت به جبران خسارات آنان موفق عمل نکرده است.

وی افزود: با توجه به خشکسالی در شهرستان پل‌دختر، اراضی مرغوب کشاورزی دچار تشنگی و کم‌آبی هستند که در چنین شرایطی حمایت دولت از کشاورزان منطقه ضرورت بیشتری می‌یابد.

امام جمعه پل‌دختر از تلاش خستگی ناپذیر کادر درمان و مدافعان سلامت درشهرستان در مبارزه با کرونا تقدیر کرد.

موسوی از مردم خواست در موج پنج و ششم همانند گذشته با شبکه بهداشت و درمان شهرستان در رعایت پروتکل‌ها و شیوه نامه‌های بهداشتی هم‌کاری لازم را داشته و با خودداری از سم مهلک عادی انگاری کرونا را جدی بگیرند.
Source link