دبیر ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: بر اساس آخرین آمار تا پایان روز نوزدهم خردادماه تعداد جان‌باختگان لرستانی بر اثر کرونا به ۱۸۸۱ نفر رسیده، ضمن اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی به دلیل کرونا در استان ثبت نشده است.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مریم کوشکی ظهر امروز با اشاره به کاهش آمار مبتلایان و جان‌باختگان به کرونا در لرستان، اظهار کرد: طی چند روز اخیر شاهد کاهش آمار ابتلا، جانباختگان و همچنین بستری‌های کرونا در استان هستیم.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس آخرین آمار تا پایان روز نوزدهم خردادماه تعداد جان‌باختگان لرستانی بر اثر کرونا به ۱۸۸۱ نفر رسیده، ضمن اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته هیچ مورد فوتی به دلیل کرونا در استان ثبت نشده است. 

دبیر ستاد مقابله با کرونا دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ابتلای ۱۱۸ هزار و ۳۸۷ نفر در استان خبر و ادامه داد: این تعداد مبتلا نیز نسبت به روزهای قبل افزایش ۲۰۰ نفری را نشان می‌دهد.

کوشکی بیان داشت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۳۶۹ هزار و ۰۸۹ نمونه به مراکز تشخیص کرونا در سراسر استان ارسال شده، که در حال حاضر به ۳۶۵ هزار و ۲۹۳ مورد پاسخ داده شده است.

وی همچنین تعداد بستری‌های مشکوک و قطعی کرونا در استان را ۳۸۶ مورد عنوان کرد.

انتهای پیام/
Source link

همچنین ببینید :
حضور حداکثری اولویت انتخابات ریاست جمهوری است/ملاک انتخاب برنامه‌های دروغین نباشد