به گزارش خبرنگار مهر، صارم رضایی امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عصر دیروز چهارشنبه به دنبال تماس با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات مبنی بر غرق شدن دختر بچه‌ای ۱۰ ساله در رودخانه «کشکان» بلافاصله تیم‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند. وی تصریح کرد: خانواده این دختر بچه مسافر بوده و […]


به گزارش خبرنگار مهر، صارم رضایی امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: عصر دیروز چهارشنبه به دنبال تماس با مرکز کنترل و هماهنگی عملیات مبنی بر غرق شدن دختر بچه‌ای ۱۰ ساله در رودخانه «کشکان» بلافاصله تیم‌های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

دختر بچه ١٠ ساله در رودخانه «کشکان» غرق شد

وی تصریح کرد: خانواده این دختر بچه مسافر بوده و به قصد استراحت ساعتی کنار رودخانه اتراق کرده که بر اثر سهل انگاری خانواده، دختر بچه وارد رودخانه شده و در نهایت غرق می‌شود.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان افزود: با تلاش مشترک تیم‌های امدادی پایگاه امداد جمعیت هلال احمر دوره و چگنی، تیم اورژانس و آتش نشانی پیکر بی جان دختر بچه پیدا و پس از یک ساعت عملیات ساکشن و اکسیژن رسانی به بیمارستان منتقل شد.

رضایی عنوان کرد: تیم‌های امدادی و عملیاتی جمعیت هلال احمر لرستان در آماده باش کامل هستند و در صورت نیاز هموطنان می‌توانند با شماره ۱۱۲ جمعیت هلال احمر تماس بگیرند.Source link

همچنین ببینید :
دستگیری ۵۵ سارق و اعتراف به ۸۱ فقره انواع سرقت در خرم‌آباد