نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور مردم پای صندوق‌های رای دشمنان کشور را مایوس می‌کند و راه پیشرفت کشورمان را هموارتر از گذشته خواهد کرد.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، سید حمیدرضا کاظمی به نقل از خانه ملت، به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: انتخابات ریاست جمهوری هم از بُعد داخلی و هم به لحاظ بین المللی از اهمیت زیادی برخوردار است؛ لذا با حضور خود پای صندوق‌های رای باید نشان دهیم که همچنان به آرمان‌های انقلاب اسلامی پایبند هستیم.

وی افزود: کشور متعلق به مردم است و قطعا در انتخابات پیش رو هم همچون گذشته حضور پرشوری خواهند داشت، زیرا در طول تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده‌اند که هیچگاه سنگر دفاع از نظام و انقلاب اسلامی را خالی نمی کنند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حضور مردم پای صندوق‌های رای دشمنان کشور را مایوس می‌کند و راه پیشرفت کشورمان را هموارتر از گذشته خواهد کرد.

وی تاکید کرد: حضور مردم در انتخابات برای کشورمان قدرت محسوب می‌شود و در واقع باید اعلام کرد که هرچه مشارکت بیشتر باشد دشمنان دیگر به خود اجازه نخواهند داد درباره مسائل ایران سخن به میان بیاورند؛ بنابراین چنین موضوعی نقطه امیدی برای جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.

کاظمی به سخنان اخیر مقام معظم رهبری درباره انتخابات اشاره و اظهار کرد: معیارهایی را که مقام معظم رهبری در رابطه با کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری مطرح فرمودند بسیار با ارزش هستند؛ چرا که ما به رئیس جمهوری نیازمند هستیم که دغدغه حل مشکلات کشور را داشته باشد و همه هم و غم خود را در خدمت رسانی به مردم قرار دهد.

انتهای پیام/
Source link

همچنین ببینید :
تولید ۳ درصد گوشت مرغ کشور در لرستان