نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس گفت: در ابتدای تصمیم برای ساخت کارخانه لاستیک سازی، توانِ در نظر گرفته شده برای آن ۶ میلیون حلقه در سال بوده که متاسفانه بدلیل شرایط اقتصادی به تعویق افتاده و در نهایت تصمیمی که گرفته شده این است که فعلا با یک دهم آن ظرفیت شروع به کار کنند و به مرور زمان رو به پیشرفت باشد.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، به نقل از خانه ملت، مهرداد ویسکرمی در خصوص بازدید از کارخانه لاستیک‌ سازی خرم‌آباد گفت:در این بازدید مسائل و مشکلات زیرساختی کارخانه لاستیک سازی مورد بررسی قرار گرفت.

وی ادامه داد: نماینده شرکت لاستیک سازی نیز تقاضاهایی از جمله تسهیلاتی که بانک صنعت و معدن قرار بوده به این شرکت اعطا کند اما تعلل داشتند، مطرح کرد که قول داده شد در این زمینه همکاری لازم صورت گیرد.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنین مقرر شد در راستای دریافت تسهیلات برای این کارخانه، جلساتی با مدیرعامل بانک صنعت و معدن و مدیرعامل شرکت لاستیک سازی برگزار شود.

وی بیان کرد: در ابتدای تصمیم برای ساخت کارخانه لاستیک سازی، توانِ در نظر گرفته شده برای آن ۶ میلیون حلقه در سال بوده که متاسفانه بدلیل شرایط اقتصادی به تعویق افتاده و در نهایت تصمیمی که گرفته شده این است که فعلا با یک دهم آن ظرفیت شروع به کار کنند و به مرور زمان رو به پیشرفت باشد.

وی خاطرنشان کرد: در پایان بازدید از طریق امور مجلس بانک صنعت و معدن پیگیری اخذ وام بانکی لاستیک سازی صورت گرفت.

انتهای پیام/
Source link

همچنین ببینید :
کلیپ| شعب اخذ رای در لرستان افزایش می‌یابد