به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مرتضی چغلوند با اشاره به ممنوعیت تردد بین استانی در تعطیلات پیش رو در خصوص ترددهای درون استانی گفت: شهرهایی که دارای رنگ قرمز و نارنجی هستند ورود و خروج به آنها ممنوع است. وی بیان داشت: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا، ترددهای بین استانی از ساعت ۱۲ […]به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ مرتضی چغلوند با اشاره به ممنوعیت تردد بین استانی در تعطیلات پیش رو در خصوص ترددهای درون استانی گفت: شهرهایی که دارای رنگ قرمز و نارنجی هستند ورود و خروج به آنها ممنوع است.

وی بیان داشت: با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا، ترددهای بین استانی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ماه تا ۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۷ خرداد ماه، فارغ از هرگونه رنگ بندی ممنوع است.

رئیس پلیس راهور لرستان در خصوص تردد در معابر استان در تعطیلات پیش رو نیز افزود: شهروندان بایستی با توجه به رنگ بندی مبدأ و مقصد خود تردد کنند به این معنا که در داخل استان شهرهایی که دارای رنگ قرمز و نارنجی هستند ورود و خروج به آنها ممنوع است.

سرهنگ چغلوند با بیان اینکه تردد خودروهای شخصی به صورت هوشمند توسط دوربین‌ها و در نقاط فاقد دوربین توسط مأموران کنترل و متخلفان با اعمال قانون مواجه می‌شوند اظهار داشت: برابر مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا جریمه تردد در این ایام در شهرهای قرمز یک میلیون تومان، در شهرهای نارنجی و زرد ۵۰۰ هزار تومان و تردد شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد نیز ۲۰۰ هزار تومان است.

وی تصریح کرد: ناوگان حمل و نقل عمومی بار، مسافر و همچنین خودروهای وانت بار با پلاک شخصی که در امر جابجایی مسافر و ارزاق عمومی فعالیت دارند فاقد هرگونه ممنوعیت تردد هستند.

رئیس پلیس راهور لرستان با توصیه به شهروندان در خصوص عدم مسافرت در ایام پیش رو به منظور کمک به پیشگیری از چرخه انتقال ویروس کرونا گفت: به هیچ عنوان در این ایام به افراد مجوز تردد بین استانی داده نخواهد شد مگر مجوزهایی که از سوی فرمانداری‌ها قبل از ورود به این ایام صادر شده است، از قبیل پزشکان، کادر درمان و برخی مشاغل خاص که اگر دارای اعتبار باشد از قاعده مستثنی هستند.

همچنین ببینید :
واجدین شرایط تا ۲ هفته قبل از انتخابات درخواست مدارک هویتی بدهندSource link