به گزارش خبرگزاری مهر، محمود ثمینی با اشاره به واکسیناسیون عوامل برگزار کننده انتخابات در لرستان علیه ویروس کرونا اظهار داشت: اعلام کرده‌ایم که تمام مشخصات عوامل اجرایی را وارد سامانه کنند. وی عنوان کرد: این مشخصات به وزارت کشور اعلام خواهند شد. رئیس ستاد انتخابات لرستان افزود: هماهنگی‌هایی انجام و مجوزی از ستاد ملی […]به گزارش خبرگزاری مهر، محمود ثمینی با اشاره به واکسیناسیون عوامل برگزار کننده انتخابات در لرستان علیه ویروس کرونا اظهار داشت: اعلام کرده‌ایم که تمام مشخصات عوامل اجرایی را وارد سامانه کنند.

وی عنوان کرد: این مشخصات به وزارت کشور اعلام خواهند شد.

رئیس ستاد انتخابات لرستان افزود: هماهنگی‌هایی انجام و مجوزی از ستاد ملی کرونا اخذ شده تا عواملی که در برگزاری انتخابات دخیل هستند واکسن کرونا را دریافت کنند.

ثمینی در ادامه سخنان خود با اشاره به پیش بینی دو هزار شعبه اخذ رأی برای جمع آوری آرا مردم در انتخابات بیان داشت: با در نظر گرفتن ۲۰ نفر برای هر شعبه اخذ رأی، در مجموع ۳۵ تا ۴۰ هزار نفر در امر برگزاری انتخابات سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا مشارکت خواهند داشت.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه نتیجه نهایی صلاحیت داوطلبان انتخابات شوراهای روستا در ۱۳ خرداد ماه اعلام می‌شود تصریح کرد: همچنین هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی نیز چهار روز فرصت دارند تا نتیجه نهایی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهرها را اعلام کنند.Source link

همچنین ببینید :
«فرهنگ سرای اندیشه» الیگودرز تا پایان امسال بازسازی می‌شود