مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از آغاز طرح سنجش سلامت نوآموزان در استان خبر داد.


به گزارش فارس از خرم‌آباد، علیرضا نخعی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آغاز طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به مدرسه اظهار کرد: این طرح از اول تیر شروع شده و در لرستان ۳۶ هزار نوآموز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

وی بیان کرد: به خانواده‌هایی که در مدارس ثبت‌نام اولیه را انجام داده‌اند نوبت داده شده و آدرس پایگاه سنجش در اختیارشان قرار می‌گیرد.

نخعی از خانواده‌ها خواست بدون نگرانی در وقت تعیین شده به این پایگا‌ه‌ها مراجعه کنند و در ادامه گفت: برای ایمنی و سلامت پایگاه‌ها تمهیدات لازم اندیشیده شده و جای نگرانی وجود ندارد.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان با تاکید بر لزوم رعایت نوبت داده شده توسط خانواده‌ها گفت: اگر این وقت‌ها رعایت نشود ممکن است باعث ازدحام شود.

به گفته وی هر نیم‌ساعت به یک نوآموز وقت داده شده و خانواده‌ها با هر کودک تنها یک همراه باید بفرستند تا باعث شلوغی و ازدحام نشود.
نخعی با مهم خواندن این طرح بیان کرد: قرار است تمامی کودکان استان مورد سنجش قرار گیرند بنابراین ۲۲ پایگاه در مراکز شهرستان‌ها و مناطق برقرار است.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان خاطرنشان کرد: پیش‌بینی می‌شود این طرح حداقل دو ماه طول بکشد و طی این مدت نوآموزان مورد سنجش کامل قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام/
Source link

همچنین ببینید :
تاکید بر توانمندسازی مددجویان کمیته امداد/ بستر لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم آماده است