به گزارش خبرنگار مهر، کرم گودرزی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران، اجرای ۸۲ درصدی برنامه گازرسانی به واحدهای صنعتی، کشاورزی و تولیدی مشمول مصوبه شورای اقتصاد در سال ۹۹ و کسب رتبه سوم در بین شرکت‌های گاز استانی را از مهم‌ترین عملکرد شرکت گاز استان لرستان در تحقق شعار «جهش تولید» برشمرد. وی با تاکید […]به گزارش خبرنگار مهر، کرم گودرزی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران، اجرای ۸۲ درصدی برنامه گازرسانی به واحدهای صنعتی، کشاورزی و تولیدی مشمول مصوبه شورای اقتصاد در سال ۹۹ و کسب رتبه سوم در بین شرکت‌های گاز استانی را از مهم‌ترین عملکرد شرکت گاز استان لرستان در تحقق شعار «جهش تولید» برشمرد.

وی با تاکید بر اهمیت گازرسانی به صنایع بیان کرد: با افزایش ۴۰۰ درصدی ایجاد زیرساخت گازرسانی برای جایگزینی گاز با سوخت مایع در بخش گازرسانی صنعتی تاکنون گازرسانی به ۸۶۰ واحد صنعتی به بهره برداری رسیده که تعداد ۳۲۲ واحد آن در سال ۱۳۹۹ گاز دار شده‌اند.

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به ضریب نفوذ گازرسانی شهری افزود: در سال گذشته ۶ شهر استان به عنوان شهر سبز معرفی شد و تنها شهر باقیمانده استان شهر «شول آباد» که به علت وجود معارض عملیات گازرسانی آن مختل شده بود و با پیگیری به عمل آمده در سال ۹۹ شروع مجدد این عملیات کلید خورد و امید است با تلاش‌های شبانه روزی همکاران، آخرین شهر لرستان نیز از این نعمت خدادادی بهره مند شود.

گودرزی در بخش دیگری از سخنان خود بر پیگیری جدی شرکت گاز استان لرستان در گازرسانی روستایی تاکید کرد و گفت: علیرغم محدودیت‌های کرونایی و صعب العبور و کوهستانی بودن مناطق استان این شرکت موفق به گازرسانی به ۲۰۰ روستا شد که این امر موجب افزایش ۹ درصدی نفوذ گازرسانی روستایی در سال ۹۹ شد.

وی در ادامه تشریح عملکرد سال ۹۹ به موضوع خسارت‌هایی که سیل به زیر ساخت‌های استان وارد کرد پرداخت و بیان داشت: این شرکت علاوه بر انجام مأموریت خود در گازرسانی و خدمات دهی به مشترکین اهتمام ویژه ای نسبت به بازسازی و مقاوم سازی شبکه‌ها و تأسیسات گازرسانی داشته و در این راستا ۴۵۰ نقطه آسیب دیده از سیل را شناسایی و بازسازی کرده و همچنین بیش از ۲۰ خط جایگزین در استای تاب آوری شبکه اجرا شده است.

همچنین ببینید :
دستگیری عاملان تیراندازی در خرم‌آباد با جان فشانی مأموران انتظامیSource link