مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: برای بخش مستند وتاریخ شفاهی معرفی شهدای شاخص و سوژه های ناب در بخش دفاع مقدس و بخش زنان کار خاصی تا کنون انجام نشده است  و اکنون بهترین فرصت وجود دارد که هر چه استعداد در حوزه زنان هست ظهور کند.


به گزارش خبرگزاری  فارس از خرم‌آباد، مریم سپهوند در جلسه هماهنگی طرح‌های مصوب کمیته بانوان کنگره ملی بزرگداشت ۶۳۰۰ شهید استان گفت: در آستانه حماسه بزرگی هستیم و امیدواریم این حماسه توسط مردم ما به بهترین نحو ممکن و با انتخاب اصلح و حضور حداکثری رقم بخورد  و برگ زرینی در تاریخ انقلاب ما رقم بخورد. 

وی با بیان اینکه ۱۲ عنوان برنامه ما به دستگاه‌های مربوطه ابلاغ شده و پس از تدوین به دبیرخانه کنگره ارسال می‌شود، افزود: با هم‌افزایی بین دستگاه‌ها انشالله برای سال ۱۴۰۰ کلیه برنامه‌ها را تکمیل شده به دبیرخانه مرکزی کنگره ارائه می‌دهیم.

 

سپهوند با اشاره به اینکه سال ۱۴۰۲ اجلاسیه کنگره را داریم گفت: برنامه‌های مختلف باید در طی سال جاری انجام شود تا در صورت نیاز به اصلاح، تقویت و … فرصت داشته باشیم. 

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان خاطر نشان کرد: در خصوص اعتبارات برنامه بنا به دستور رئیس کنگره معادل یک میلیارد تومان  اختصاص یافته اما تاکنون ریالی دریافت نکردیم. 

وی افزود: از اعتبارات دستگاه‌ها استفاده شود تا  زمان تخصیص اعتبار به دستگاه‌ها داده می شود، قول میدهیم نگذاریم به خاطر اعتبار کار پروژه عقب بیفتد و هر میزانی اختصاص یابد بین مجریان کار تقسیم می‌شود. 

سپهوند افزود:  برای بخش مستند وتاریخ شفاهی معرفی شهدای شاخص و سوژه های ناب در بخش دفاع مقدس و بخش زنان کار خاصی تا کنون انجام نشده است  و اکنون بهترین فرصت وجود دارد که هر چه استعداد در حوزه زنان هست ظهور کند تا از آن در جامعه به عنوان یک موج آفرینی استفاده کنیم. 

همچنین ببینید :
کلیپ| مروری به برخی از مهمترین اخبار لرستان

وی عنوان کرد: در بخش مستند حتما شهدای  شاخص مد‌نظر باشد و در همه شهرستان‌ها و در حوزه‌های مختلف سوژه‌یابی کنیم و کارهای متنوعی انجام شود . 

مسئول بسیج جامعه زنان سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: سه سردیس در سه شهرستان بروجرد، ازنا و الیگودرز نصب و ۸ المان در بقیه شهرستان‌ها  نصب می‌شود.

انتهای پیام/
Source link