فرماندار خرم‌آباد، بروز آتش‌سوزی را از دیگر تبعات خشکسالی عنوان کرد و گفت: نقاط بحرانی شهرستان شناسایی و تمهیدات لازم را برای پیشگیری و جلوگیری از وقوع حریق پیش‌بینی کنند.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، جعفر طولابی صبح امروز در شورای اداری این شهرستان با اشاره به بروز پدیده خشکسالی در این شهر، اظهار کرد: خسارت در حوزه کشاورزی و زیربخش های‌آن و همچنین در بخش منابع آبی از پیامدهای این پدیده است.

وی خاطرنشان کرد: از هم اکنون اثرات این پدیده از جمله قطعی‌های برق قابل مشاهده است، از این رو دستگاه‌های اجرایی باید متناسب با شرایط تمهیدات لازم را در این زمینه داشته باشند.

فرماندار خرم‌آباد، بروز آتش‌سوزی را از دیگر تبعات خشکسالی عنوان و تصریح کرد: نقاط بحرانی شهرستان شناسایی و تمهیدات لازم را برای پیشگیری و جلوگیری از وقوع حریق پیش‌بینی کنند.

طولابی با تاکید بر تقویت اکیپ‌های نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز، از شهرداری‌ها درخواست کرد پلیس ساختمانی را در جهت ساخت و سازهای حریم شهری فعال کنند، همچنین بر نحوه تغییر کاربری اراضی بیشتر نظارت نمایند.

وی با بیان اینکه در آستانه توزیع اعتبارات سال جاری هستیم، افزود: درصدد هستیم بر اساس شاخص‌های فعالیت دستگاه‌های اجرایی اعتبارات جدید را توزیع کنیم.

فرماندار خرم‌آباد بیان داشت: در خصوص غنی سازی اوقات فراغت نوجوانان و جوانان نیز از دستگاه‌های متولی همچون ورزش و جوانان انتظار می‌رود متناسب با شرایط کرونایی برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام داده و در این زمینه از ظرفیت فضای مجازی استفاده کنند.

انتهای پیام/
Source link

همچنین ببینید :
محوریت برنامه‌های ارتحال امام مشارکت در انتخابات باشد/ دنیا انقلاب اسلامی را با نام امام می‌شناسد