به گزارش خبرنگار مهر، محمود ثمینی امروز دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاح ۴ پروژه عمرانی شهرداری خرم آباد با بیان اینکه دشمنان کشور همواره در مقاطع حساس از اراده مردم ایران آسیب دیده‌اند، گفت: دلاور مردی‌ها و حضور پررنگ نیروهای بسیجی تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل لرستان در عملیات آزادسازی خرمشهر همواره در یادها می‌ماند. وی […]به گزارش خبرنگار مهر، محمود ثمینی امروز دوشنبه در حاشیه مراسم افتتاح ۴ پروژه عمرانی شهرداری خرم آباد با بیان اینکه دشمنان کشور همواره در مقاطع حساس از اراده مردم ایران آسیب دیده‌اند، گفت: دلاور مردی‌ها و حضور پررنگ نیروهای بسیجی تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل لرستان در عملیات آزادسازی خرمشهر همواره در یادها می‌ماند.

وی اظهار داشت: در سالروز آزادسازی خرمشهر توسط رزمندگان دلاور کشور که به روز مقاومت و پیروزی نامگذاری شده، مراسم افتتاح متمرکز و همزمان ۴ پروژه عمرانی شهرداری خرم آباد به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.

معاون استاندار لرستان با اشاره به همکاری شهرداری و شورای شهر در افتتاح پروژه‌های عمرانی شهر خرم آباد، افزود: این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۲۲ میلیارد ریال و در راستای خدمات به مردم مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار افتتاح و به بهره برداری رسید.

ثمینی تصریح کرد: بوستان محله‌ای «فدک» به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع و اعتبار ۵ میلیارد ریال، بوستان محله‌ای «شهرک بسیجیان» به مساحت ۲۰۰۰ متر مربع و هزینه کرد ۶ میلیارد ریال، پیاده رو سازی خیابان «کهمان» به طول ۸۵۰ متر و ۴۵۰ متر جدول گذاری با اعتبار ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و ساماندهی خیابان ساحلی از پل «حاجی» تا پل «پیوستی» به طول ۱۶۰۰ متر و اجرای ۴۵۰۰ متر سنگ فرش با اعتبار ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال ۴ پروژه افتتاح شده در جلسه امروز بود.

وی تأکید کرد: باید با گسترش خدمات و بردن عمران و آبادانی به حواشی شهرها و مناطق کم برخوردار در پی ارتقا سطح زندگی مردم استان باشیم.

همچنین ببینید :
بحران جدی آب در لرستان/کاهش شدید دبی رودخانه‌ها و آب‌های زیرزمینی

معاون استاندار لرستان گفت: خداوند نعمت‌های بسیاری به این استان عطا کرده و نیاز است با برنامه ریزی بهتر از موهبت‌های خدادادی به نفع مردم بهره گیری کرد و به معنای واقعی باید قدر لرستان را بیشتر بدانیم.Source link