فرماندار خرم‌آباد گفت: با توجه به وضعیت کرونایی استان و اهمیت بیمارستان‌ها این واحدها با قطعی برق روبرو نیستند همچنین واحدهای تولیدی را نیز با توجه به میزان حساسیت کاریشان در قطعی برق تقسیم بندی کرده‌ایم.


جعفر طولابی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: موضوع قطعی برق در شهرستان خرم‌آباد یک مسئله کشوری بوده و با توجه به بالا رفتن میزان مصرف در ساعات اوج  وزارت نیرو چاره‌ای جز قطع کردن برق در تمام کشور ندارد.

وی با بیان اینکه  در همین راستا ساعت پایان کار در ادارات استان را به ساعت ۱۳ کاهش دادیم، افزود: علاوه بر این اقدام میزان مصرف برق در ساختمان‌های دولتی را نیز توسط کارشناسان بررسی می‌کنیم و در صورتی‌که دستورعمل‌های لازم در این حوزه رعایت نشود با دستگاه متخلف برخورد می‌شود.

فرماندار خرم‌آباد بیان کرد: با توجه به وضعیت کرونایی استان  و اهمیت بیمارستان‌ها  برق برای آنان قطع نمی‌شود، همچنین واحدهای تولیدی را نیز با توجه به میزان حساسیت کاریشان در قطعی برق تقسیم بندی کرده‌ایم.

طولابی با اشاره به اینکه نیروهای اطلاعاتی و انتظامی استان تمام تلاش خود را برای شناسایی واحدهای غیر قانونی استخراج کننده رمز ارز به کار گرفته‌اند، تصریح کرد: همچنین مردم در صورت مشاهده  هر گونه تخلفی در این حوزه می‌توانند به دستگاه‌های اطلاعاتی و فرمانداری خرم‌آباد اطلاع دهند.

انتهای پیام/۸۵۰۲۰
Source link

همچنین ببینید :
برنامه زاکانی برای لرستان؛ ریشه‌کن کردن فقر مطلق در سال اول دولت