رئیس اتاق بازرگانی لرستان گفت: سند میان مدت و بلندمدت برای حمایت از تولید و رفع موانع از سال گذشته تدوین و موانع مختلف شناسایی شده است و در سطح ملی با محوریت‌های مختلف موضوعات دسته بندی شده و تلاش برای ما مانع زدایی‌ها ادامه دارد.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حسین سلاحورزی امروز در نشست شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در سالن جلسات اتاق بازرگانی اظهار داشت: برای تاکید بر شعار سال مبنی بر حمایت از تولید باید حمایت از واحدهای تولیدی در دستور کار قرار گیرد.

وی افزود: خوشبختانه از چندین روش سعی شده که به موضوعات حمایت از تولید و رفع موانع پرداخته شود که در جلسات مختلف تحت عنوان ستاد تسهیل تصمیمات خوبی گرفته شده است.

رئیس اتاق بازرگانی لرستان گفت: در اتاق بازرگانی لرستان سند میان مدت و بلندمدت برای حمایت از تولید و رفع موانع از سال گذشته تدوین و موانع مختلف شناسایی شده است و در سطح ملی با محوریت های مختلف موضوعات دسته بندی شده و تلاش برای ما مانع زدایی ها ادامه دارد.

نایب رییس اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی ایران بیان کرد: قرار بر این شد برخی از مجوزها برای مانع زدایی‌ها حذف شود و متقاضی متعهد شود که دستورالعمل‌ها را رعایت کرده تا مشکلات در این راستا برای حمایت از تولید برطرف شود.

انتهای پیام/
Source link

همچنین ببینید :
فیلم| تریبون آزاد انتخابات/ چرا در سرنوشت خود دخیل شویم؟