به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی امانی گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف برخورد با سارقان، مخلان نظم و امنیت، قاچاقچیان، خرده فروشان مواد مخدر، مزاحمین خیابانی، موتورسواران متخلف و افزایش احساس امنیت در شهروندان در پلدختر اجرا شد. وی ادامه داد: در این طرح که در اردیبهشت ماه طی چهار مرحله جداگانه در […]به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ علی امانی گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با هدف برخورد با سارقان، مخلان نظم و امنیت، قاچاقچیان، خرده فروشان مواد مخدر، مزاحمین خیابانی، موتورسواران متخلف و افزایش احساس امنیت در شهروندان در پلدختر اجرا شد.

وی ادامه داد: در این طرح که در اردیبهشت ماه طی چهار مرحله جداگانه در نقاط جرم خیز و آلوده این شهرستان اجرا شد، مأموران موفق شدند ضمن پاکساری این مناطق، ۷۰ متهم را دستگیر و از آنان ۳۸ قبضه سلاح گرم، ۴۰۰ گرم مواد مخدر، انواع قرص‌های روانگردان و مخدر و… کشف کنند.

فرمانده انتظامی پلدختر افزود: با اجرای این طرح‌ها مأموران موفق شدند ۵ عامل تیراندازی و ۳۵ سارق را دستگیر و ۳۹ فقره سرقت را کشف کنند.

سرهنگ امانی افزود: در این طرح ۴۳ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف و مزاحم نیز توقیف و روانه پارکینگ شدند.

وی از استمرار اجرای این طرح در پلدختر خبر داد و گفت: طرح ارتقای امنیت اجتماعی با اولویت برخورد با خرده فروشان مواد مخدر و مخلان نظم، امنیت و آسایش شهروندان در دستور کار پلیس است.Source link

همچنین ببینید :
استان‌ها در تب‌وتاب تبلیغات/ فعالیت ستادهای انتخاباتی جدی‌تر شد