به گزارش خبرگزاری مهر، نادر بازگیر در سخنانی ضمن تبریک عید سعید فطر، با اشاره به برگزاری انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلابی شهرستان خرم‌آباد اظهار داشت: روز گذشته با حضور هیئت مؤسس، انتخابات شورای ائتلاف خرم‌آباد برگزار شد. وی عنوان کرد: بر اساس آخرین آمار و اطلاعات، بیش از ۸ هزار نفر از لرستان در […]به گزارش خبرگزاری مهر، نادر بازگیر در سخنانی ضمن تبریک عید سعید فطر، با اشاره به برگزاری انتخابات شورای ائتلاف نیروهای انقلابی شهرستان خرم‌آباد اظهار داشت: روز گذشته با حضور هیئت مؤسس، انتخابات شورای ائتلاف خرم‌آباد برگزار شد.

وی عنوان کرد: بر اساس آخرین آمار و اطلاعات، بیش از ۸ هزار نفر از لرستان در سامانه شورای ائتلاف نیروهای انقلابی ثبت‌نام کردند که از این تعداد هزار و ۸۰۰ نفر از مرکز استان هستند.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی خرم‌آباد به رقابت ۱۳۲ کاندیدا برای ورود به این مجموعه اشاره کرد و گفت: در نهایت و پس از رأی‌گیری روز گذشته، ۲۱ نفر با کسب بیشترین آرا به عضویت شورای ائتلاف نیروهای انقلابی خرم‌آباد افزوده شدند.

بازگیر بیان داشت: از مجموع ۲۱ نفر منتخب، از رده سنی بزرگسالان ۸ نفر، رده سنی جوانان ۹ نفر و از جامعه بانوان نیز ۴ نفر به مجموعه شورای ائتلاف خرم‌آباد راه پیدا کردند.

وی، ضمن تاکید مجدد بر دعوت از آیت‌الله رئیسی برای ورود به عرصه انتخابات ریاست جمهوری، تحقق این مهم را پایه‌گذار دولت جوان و حزب‌الهی عنوان کرد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی خرم‌آباد، همه آحاد مردم و انقلابی را به همدلی و یکپارچگی در راستای حمایت از کاندیدای اصلح انقلابی دعوت کرد تا بار دیگر به فرامین رهبری مبنی بر تشکیل دولت جوان و انقلابی لبیک گفته شود.Source link

همچنین ببینید :
اجرای مانور انتخابات آزمایشی در لرستان