دانشگاهیان انقلابی استان لرستان در تشکل‌های اسلامی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان، در بیانیه‌ای از آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی برای شرکت در انتخابات دعوت کردند.


به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، جمعی از دانشگاهیان انقلابی لرستان در تشکل‌های اسلامی دانشجویان و فارغ‌التحصیلان استان لرستان در بیانیه‌ای از آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی برای شرکت در انتخابات دعوت کردند. 

متن این بیانیه به شرح زیر است؛ 

محضر حضرت آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی ریاست فساد ستیز قوه قضائیه

سلام علیکم

احتراماً همانطوری که استحضار دارید طبق قانون اساسی و قوانین جاری کشور ، مقام ریاست‌جمهوری که با رای مستقیم مردم انتخاب می‌شود، دارای بالاترین اختیارات و پس از مقام معظم رهبری ، دومین شخصیت حقوقی تاثیر گذار در نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به تجربه ثابت شده که عملکرد صحیح و اشتباه رئیس جمهور، تاثیر مستقیم و گسترده‌ای بر همه‌ امور اقتصادی و سیاسی و اجتماعی و فرهنگی و معیشتی مردم و نظام و کشور در ابعاد مختلف دارد؛ همچنانکه شاهد بودیم سیاست‌های غلط و غربگرایانه دولت کنونی و امید واهی آنها به قدرتهای غربی و گره زدن تمام مسائل اقتصادی و معیشتی مردم به خسارت محض برجام و هزینه کردن تمام توان و تلاش دولت برای سیاست منفعلانه خارجی برجامی و بی توجهی به توان و ظرفیت‌های داخلی، باعث شد تا برخلاف وعده‌های اولیه رئیس جمهور حاکم، نه چرخ اقتصادی کشور می‌چرخد و نه سانتریفیوژها و نه از حجم تحریم‌های ظالمانه کاسته شده است. 

البته با عنایت به سیاست‌های غلط و غربگرایانه و خودگریزانه دولت کنونی ، رئیس جمهور آینده به سرزمین سوخته وارد شده و بایستی سال‌ها توان خود را برای پاک کردن خرابکاری های این دولت مصروف دارد ، بنابراین قبول مسئولیت ریاست جمهوری آینده حرکتی ایثاگرانه و جهادی است که از عهده هر کسی بر نمی‌آید.

همچنین ببینید :
تکمیل یک باند از کنار گذر دورود تا پایان سال/ نبود اعتبارمهمترین مانع پیش روی پروژه است

با عنایت به سوابق کاری و درخشان جنابعالی در مدیریت‌های کلان کشوری و روحیه فساد ستیز و جهادی و انقلابی شما و اقبال عمومی مردمی و اتفاق نظر نیروهای وفادار به نظام و انقلاب نسبت به حضرتعالی، لذا ما دانشگاهیان انقلابی لرستان مصرانه از جنابعالی درخواست داریم تا بار دیگر با ایثار و فداکاری و از خود گذشتگی، برای کارزاری سخت تر در مبارزه با انواع مفاسد اقتصادی و مدیریتی به میدان آمده و با ثبت نام و نامزد شدن برای ریاست جمهوری، درخواست طیف‌های مختلف و عامه مردم را اجابت بفرمائید.

والسلام علی عبادالله الصالحین

تشکل‌های اسلامی دانشجویی و فارغ‌التحصیلان (دانشگاهیان انقلابی )لرستان

انتهای پیام/
Source link