به گزارش خبرگزاری مهر، نادر بازگیر ضمن تاکید بر تحقق فرامین رهبری مبنی بر تشکیل دولت جوان و انقلابی، اظهار داشت: شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان تمام تلاش خود را راستای تحقق این مهم به کار خواهد گرفت. وی عنوان کرد: تردیدی نیست که پایه‌گذاری دولت انقلابی ضمن ایجاد نشاط و امید به زندگی، موجب […]به گزارش خبرگزاری مهر، نادر بازگیر ضمن تاکید بر تحقق فرامین رهبری مبنی بر تشکیل دولت جوان و انقلابی، اظهار داشت: شورای ائتلاف نیروهای انقلابی لرستان تمام تلاش خود را راستای تحقق این مهم به کار خواهد گرفت.

وی عنوان کرد: تردیدی نیست که پایه‌گذاری دولت انقلابی ضمن ایجاد نشاط و امید به زندگی، موجب توسعه و پیشرفت ایران اسلامی در تمامی عرصه‌های اقتصادی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و… و. می‌شود.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی خرم‌آباد با بیان اینکه تشکیل دولت انقلابی زمینه‌ساز تحقق بیانیه گام دوم و در نهایت تمدن اسلامی است، افزود: از این‌رو انتظار می‌رود نیروهای انقلابی با وحدت، انسجام و همبستگی زیرساخت‌های لازم برای تشکیل چنین دولتی را فراهم کنند.

وی با تاکید بر اینکه نیروهای انقلابی با وحدت و هماهنگی در راستای ایجاد دولت جوان و حزب‌الهی تلاش می‌کند، از برگزاری جلسات متعدد برای انسجام‌بخشی به فعالیت‌ها و اقدامات اعضای شورای ائتلاف نیروهای انقلابی در خرم‌آباد خبر داد.

دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلابی خرم‌آباد با اشاره به ثبت‌نام ۱۸۰۰ نفر از این شهرستان در سایت شورا، گفت: در همین راستا طی روزهای گذشته رؤسای کمیته و کانون‌های شهرستان معرفی و وظایف هر یک تشریح شد.Source link

همچنین ببینید :
خشکسالی موجب کاهش ۵۰۰ هزار تُنی تولید محصولات کشاورزی لرستان شد