به گزارش خبرنگار مهر، محمود ثمینی امروز شنبه در حاشیه جلسه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا گفت: با توجه به مصوبات جدید ستاد کرونا استان مشاغل گروه دو نیز همانند مشاغل گروه یک مجوز فعالیت در ایام وضعیت قرمز را به مدت دو هفته دارند. وی گفت: از دیگر مصوبات ستاد کرونا جریمه ۵۰۰ […]به گزارش خبرنگار مهر، محمود ثمینی امروز شنبه در حاشیه جلسه ستاد استانی مقابله با بیماری کرونا گفت: با توجه به مصوبات جدید ستاد کرونا استان مشاغل گروه دو نیز همانند مشاغل گروه یک مجوز فعالیت در ایام وضعیت قرمز را به مدت دو هفته دارند.

وی گفت: از دیگر مصوبات ستاد کرونا جریمه ۵۰۰ هزار تومانی برای وسایل نقلیه با پلاک غیر بومی که به صورت غیر مجاز به شهرهایی با وضعیت زرد ورود کرده اند در نظر گرفته شده است.

معاون استاندار لرستان افزود: سایر مصوبات قبلی ستاد کرونا مانند منع تردد شبانه که از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد و سایر موارد به قوت خود باقی هستند.

ثمینی گفت: ضمن تشکر از تمامی هم استانی‌های عزیز تقاضا دارم که از سفرهای غیر ضروری در تعطیلات پیش رو پرهیز کنند تا بتوانیم موج جدید کرونا را نیز همچون گذشته پشت سر بگذاریم.Source link

همچنین ببینید :
حضور حداکثری در انتخابات وظیفه‌ای همگانی است