به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد فتحی بیرانوند امروز چهار شنبه در گفت و گو با رسانه‌ها اظهار داشت: با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت فرماندهی انتظامی لرستان، طی بازرسی از منزل یک نفر متخلف زیست محیطی تعداد ۱۲ جسد تاکسیدرمی شده حیوانات و جانوران وحشی کشف و ضبط و متخلف تحویل محاکم قضائی شد. وی […]


به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد فتحی بیرانوند امروز چهار شنبه در گفت و گو با رسانه‌ها اظهار داشت: با همکاری پلیس اطلاعات و امنیت فرماندهی انتظامی لرستان، طی بازرسی از منزل یک نفر متخلف زیست محیطی تعداد ۱۲ جسد تاکسیدرمی شده حیوانات و جانوران وحشی کشف و ضبط و متخلف تحویل محاکم قضائی شد.

وی گفت: نگهداری اجساد تاکسیدرمی شده جانوران و حیوانات در منزل بدون مجوز جرم محسوب شده و برای متخلف حبس و جریمه ناشی از ضرر و زیان به محیط زیست را برابر قیمت گونه زنده آن در پی دارد.

کشف و ضبط تاکسیدرمی ۱۲ گونه جانوری در خرم‌آباد

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از مردم خواست از نگهداری تاکسیدرمی جانوران و حیوانات وحشی در منزل خودداری کنند و در صورت داشتن هرگونه تاکسیدرمی جانوران وحشی در منزل، آن را به موزه حیات وحش اداره کل حفاظت محیط زیست استان تحویل دهند.

فتحی بیرانوند گفت: دوستداران محیط زیست می‌توانند تخلفات زیست محیطی را به سامانه ۱۵۴۰ گزارش دهند تا در اسرع وقت نسبت به پیگیری آن اقدام شود.Source link

همچنین ببینید :
۱۰ هزار نیرو در شبکه نظارت بر انتخابات لرستان سازماندهی شد