به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی امروز چهارشنبه در گفت و گو با رسانه‌ها گفت: مجوز نهایی تأسیس منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد پس از بررسی‌ها در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام صادر شد. وی اظهار داشت: لایحه دولت و مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص تأسیس منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد که به […]به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی امروز چهارشنبه در گفت و گو با رسانه‌ها گفت: مجوز نهایی تأسیس منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد پس از بررسی‌ها در جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام صادر شد.

وی اظهار داشت: لایحه دولت و مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص تأسیس منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد که به علت برخی ایرادات توسط شورای نگهبان رد و به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شده بود، پس از پیگیری‌های متعدد توسط مجموعه استان در قالب برگزاری جلسات کارشناسی با حضور نمایندگان کمیسیون اقتصادی مجمع و جلسه استانی با دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، انجام پذیرفت.

استاندار لرستان تصریح کرد: منطقه ویژه اقتصادی خرم آباد در محل اراضی شرکت «پارسیلون» سابق به مساحت ۲۲۰ هکتار تأسیس خواهد شد.

خادمی افزود: این طرح نه تنها به احیای ظرفیت‌های اقتصادی مجموعه «پارسیلون» کمک خواهد کرد بلکه به دلیل مهیا بودن زیرساخت‌های این مجموعه، شرایط برای جذب سرمایه گذاران بیشتر به استان را فراهم و در بهبود شاخص‌های اقتصادی و ایجاد ارزش افزوده در بخش‌های مختلف آن تأثیر گذار خواهد بود.Source link

همچنین ببینید :
تشریح اقدامات ستاد انتخابات لرستان