به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۲۸ هزار و ۴۴۶ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۳۲۵ هزار و ۳۰۴ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۲۸ هزار و ۴۴۶ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۳۲۵ هزار و ۳۰۴ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۱۰۶ هزار و ۱۸۱ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۲۱۹ هزار و ۱۲۰ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۶۹۰ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۰۳۶ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابراین گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۱۰۵ هزار و ۶۷۰ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار ۶۷۶ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
ثبت ۲۳۱ ابتلای جدید و ۶ فوتی کرونا در لرستان