به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۲۶ هزار و ۹۶۳ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۳۲۴ هزار و ۱۰۲ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۲۶ هزار و ۹۶۳ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۳۲۴ هزار و ۱۰۲ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۱۰۵ هزار و ۶۷۰ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۲۱۸ هزار و ۴۲۷ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۶۷۶ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۱۱۰ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابراین گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۱۰۵ هزار و ۵۱ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار ۶۶۲ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
اختصاص ۲۵۱ میلیارد تومان اعتبار برای تأمین آب روستایی و عشایری