به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز جمعه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۲۵ هزار و ۵۶۴ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۳۲۲ هزار و ۴۲۴ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز جمعه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۲۵ هزار و ۵۶۴ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۳۲۲ هزار و ۴۲۴ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۱۰۵ هزار و ۵۱ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۲۱۷ هزار و ۳۵۴ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۶۶۲ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۰۸۷ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابراین گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۱۰۴ هزار و ۳۱۰ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار ۶۵۳ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
شعب اخذ رأی در لرستان نسبت به دوره قبل ۱۵ درصد افزایش یافته است