مدیر سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌ها نمایندگی لرستان گفت: مرحله نخست رزمایش مواسات و همدلی با اهدا هزار بسته غذایی به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان که مزین به نام شهید سید نور خدا و شش هزار و۳۰۰شهید کنگره ملی استان برگزار شد.


نرگس صفر بیرانوند امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد گفت: مرحله  نخست رزمایش مواسات و همدلی با اهدا  هزار بسته غذایی  به ارزش ۱۵۰ میلیون تومان که مزین به نام شهید سید نور خدا و کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید استان برگزار شد.

وی افزود : هم زمان با این مراسم جشن تولد ایتام و بیست و دومین سالگرد تاسیس آبشار عاطفه ها و میلاد امام حسن مجتبی (ع) نیز انجام شد.

مدیر سازمان مردم نهاد خیریه آبشار عاطفه‌های امام رضا(ع) نمایندگی لرستان  با بین اینکه رو نمایی از ۱۵ اشتغال برای خاناوده‌های نیازمند نیز هم‌زمان با این مراسم انجام شد، بیان کرد: در راستای منویات مقام معظم رهبری سال و تولید و پشتیبانی ۷ دستگاه ریسندگی وایجاد اشتغال برای ۸خانوار روستایی در راستای  پرورش مرغ  که به هر خانوار ۳۰ مرغ تخم گذار اهدا شد

وی با بیان اینکه ۶ هزار خیر با آبشار عاطفه‌ها همکاری دارند بیان کرد: آبشارعاطفه‌ها ۱۸ دفتر خیریه در استان دارد که  ۵ هزار خانواده را تحت پوشش  قرار داده که این خانوارها شامل بیش از ۱۱ هزار نفر هستند. 

انتهای پیام/
Source link

همچنین ببینید :
مدیران و کارمندان خود را خدمت‌گذار کردم بدانند