به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز چهار شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۲۱ هزار و ۸۴۶ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۳۱۸ هزار و ۶۴۷ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز چهار شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۲۱ هزار و ۸۴۶ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۳۱۸ هزار و ۶۴۷ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۱۰۳ هزار و ۵۵۵ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۲۱۵ هزار و ۸۵ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۶۴۳ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۲۱۰ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابراین گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۱۰۲ هزار و ۶۶۹ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و۶۳۳ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
اختصاص ۱۱ دستگاه اکسیژن ساز به لرستان از ابتدای شیوع کرونا