معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش لرستان گفت: امتحانات دانش آموزان پایه ابتدایی در صورت عدم بهبود شرایط کرونایی به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود.


رقیه معتمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: امتحانات دانش‌آموزان پایه ابتدایی همانند سالیان گذشته بر اساس ارزشیابی است و در صورتی که شرایط آبی نشود به صورت غیر حضوری برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه امتحانات دانش آموزان پایه ابتدایی از ۲۷ اردیبهشت آغاز و تا ۲۲ خرداد ادامه دارد، افزود: مهمترین بخش ارزشیابی پایه‌ابتدایی مربوط به کلاس اولی‌ها و دومی‌ها بوده و مدیران مدارس بایستی نسبت به یادگیری این افراد اطمینان حاصل کنند در غیر این صورت بایستی برای آنان کلاس‌های تقویتی برگزار شود.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش لرستان بیان کرد: برای اطمینان از یادگیری کلاس‌اولی‌ها و دومی‌ها آزمون های ارزیابی با توجه به شرایط کرونا به صورت حضوری یا غیر حضوری برگزار خواهد شد.

معتمدی با اشاره به اینکه  بیش از ۷۰ درصد دانش‌آموزان پایه ابتدایی به سامانه شاد دسترسی دارند، تصریح کرد: در راستای حل مشکلات ۳۰ درصد باقی مانده نیز بیش از ۲۴ هزار درسنامه میان دانش‌آموزان حاشیه شهرها و مناطق محروم روستایی و عشایری توضیع کرده‌ایم.

لازم به ذکر است که ۱۹۰ هزار و ۳۰۰ دانش آموز ابتدایی  در  ۹ هزار و ۴۵۶ کلاس ابتدایی در قالب دو هزار و  ۹۳۲ مدرسه در لرستان  تحصیل می‌کنند.

انتهای پیام/
Source link

همچنین ببینید :
ساده گرفتن رقابت انتخاباتی خطای راهبردی است/ وحدت شورای ائتلاف برای روی کار آمدن دولت انقلابی