به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۱۷ هزار و ۷۰۶ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۳۱۴ هزار و ۳۸۸ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]

بیمار

به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۱۷ هزار و ۷۰۶ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۳۱۴ هزار و ۳۸۸ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۱۰۱ هزار و ۸۹۶ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۲۱۱ هزار و ۳۲۹ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۶۲۰ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۲۳۸ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابراین گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۱۰۱ هزار و ۱۶۳ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۶۱۲ مورد بوده است.

Source link

همچنین ببینید :
پایان مستندنگاری ۳ خانه صنایع‌دستی در لرستان