به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۱۵ هزار و ۵۳۸ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۳۱۲ هزار و ۴۹۳ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۱۵ هزار و ۵۳۸ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۳۱۲ هزار و ۴۹۳ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۱۰۱ هزار و ۱۶۳ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۲۱۱ هزار و ۳۲۹ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۶۱۲ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۱۹۰ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابراین گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۱۰۰ هزار و ۴۵۳ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۶۰۸ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
رشد ۶۶ درصدی اعتبارات جاری لرستان