به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۱۳ هزار و ۷۷۳ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۳۱۰ هزار و ۷۹۶ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۱۳ هزار و ۷۷۳ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۳۱۰ هزار و ۷۹۶ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۱۰۰ هزار و ۴۵۳ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۲۱۰ هزار و ۳۳۶ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۶۰۸ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۲۱۰ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابراین گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۹۹ هزار و ۴۹۹ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۵۹۶ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
«میان لشکر هجران» به چاپ دوم رسید/ مروری بر خاطرات شفاهی یک عالم