به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد فلاح امروز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مقارن ساعت ۲۱:۷ شب گذشته، در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان و اعلام خبر غرق شدن نوجوانی ۱۷ ساله، بلافاصله تیم غواصی سازمان آتش‌نشانی از ایستگاه شماره دو به همراه معاون عملیات سازمان به محل حادثه اعزام شدند. وی تصریح […]به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد فلاح امروز جمعه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مقارن ساعت ۲۱:۷ شب گذشته، در پی تماس شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان و اعلام خبر غرق شدن نوجوانی ۱۷ ساله، بلافاصله تیم غواصی سازمان آتش‌نشانی از ایستگاه شماره دو به همراه معاون عملیات سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: متأسفانه نوجوانی ۱۷ ساله به علت بی احتیاطی و عدم تسلط به فن شنا در حوضچه آبشار غرق شده بود که غواصان سازمان پس از پیمودن مسیر پیاده راه آبشار اقدام به جستجو برای یافتن جسد فرد غرق شده کردند.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری خرم‌آباد، تاکید کرد: با توجه به تاریکی هوا و مسیر پیموده شده پیاده توسط آتش نشانان، این عملیات حدود شش ساعت به طول انجامید و در نهایت پیکر فرد غرق شده تفحص شد.

فلاح با بیان اینکه متأسفانه از ابتدای سال تاکنون پنج مورد غرقی در سطح استان رخ داده است افزود: همشهریان عزیز توصیه‌های ایمنی را جدی بگیرند و از شنا کردن در دریاچه‌ها، سدها، آبگیرها و رودخانه‌ها خودداری کنند.Source link

همچنین ببینید :
خسارت ۴۴۰۰ میلیاردی خشکسالی به کشاورزی لرستان