به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز جمعه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۱۱ هزار و ۹۲۲ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۳۰۸ هزار و ۶۱۸ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز جمعه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۱۱ هزار و ۹۲۲ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۳۰۸ هزار و ۶۱۸ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۹۹ هزار و ۴۹۹ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۲۰۹ هزار و ۱۱۸ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۵۹۶ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۲۵۵ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابراین گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۹۸ هزار و ۶۷۶ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۵۸۲ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
برزیل آبادان در خرم‌آباد حذف شد/صعود خیبر به جمع هشت تیم جام حذفی