به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۰۲ هزار و ۶۵۳ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۹۹ هزار و ۴۳۹ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۰۲ هزار و ۶۵۳ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۹۹ هزار و ۴۳۹ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۹۵ هزار و ۵۰۱ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۲۰۳ هزار و ۹۳۴ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۵۴۰ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۱۹۳ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابر این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۹۴ هزار و ۵۴۶ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۵۲۷ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
پروژه‌ای شکست خورده به نام خصوصی سازی