خدانظر دریکوند در سخنانی با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در شهرستان دورود و تقدیر از همکاری اصناف در راستای رعایت محدودیت‌های کرونایی، اظهار داشت: متأسفانه تعداد ابتلاء به کرونا در دورود به شدت بالا است. تخت خالی برای بیماران نداریم وی با اشاره به اینکه وضعیت شهر دورود به لحاظ شیوع کرونا خطرناک است، […]خدانظر دریکوند در سخنانی با اشاره به وضعیت شیوع کرونا در شهرستان دورود و تقدیر از همکاری اصناف در راستای رعایت محدودیت‌های کرونایی، اظهار داشت: متأسفانه تعداد ابتلاء به کرونا در دورود به شدت بالا است.

تخت خالی برای بیماران نداریم

وی با اشاره به اینکه وضعیت شهر دورود به لحاظ شیوع کرونا خطرناک است، گفت: ظرفیت بیمارستان دورود تکمیل شده و تخت خالی برای بیماران نداریم.

فرماندار شهرستان دورود با تاکید بر اینکه بخش «آی سی یو» بیمارستان کامل دورود پُر است، افزود: خواهش می‌کنم از مردم عزیز شهرستان که پروتکل‌ها را رعایت کنند.

دورهمی‌ها کانون انتقال ویروس کرونا

دریکوند با تاکید بر اینکه مهم‌ترین کانون انتقال و سرایت ویروس در شهرستان ما متأسفانه مراسم‌های عزاداری است، افزود: از مردم شهرستان خواهش می‌کنم به خاطر سلامتی خود، خانواده‌هایشان و اقوام از رفتن به این مراسم‌ها خودداری کنند و از صاحبان عزا نیز خواهش می‌کنیم که مردم را به مراسم‌ها نکشانند و از آنها بخواهند که در مراسم‌هایشان شرکت نکنند.

وی، بیان داشت: در حال حاضر در بیمارستان دورود، کودک سه ساله مبتلا به کرونا داریم.

فرماندار شهرستان دورود با تاکید بر اینکه خواهش ما این است که مردم به پروتکل‌های بهداشتی توجه کنند، ادامه داد: مردم از حضور در مراسم‌ها خودداری کنند.

کادر درمان خسته است

دریکوند خطاب به مردم شهرستان، تاکید کرد: جان عزیزانتان در خطر است، وضعیت شهر دورود، وضعیت خوبی به لحاظ شیوع بیماری کرونا نیست.

وی با بیان اینکه کادر درمان شبانه روز در حال ارائه خدمات هستند و واقعاً خسته شده‌اند، گفت: همکاری اصناف و بازاریان در رابطه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های کرونایی قابل تقدیر است.

همچنین ببینید :
لرستان به وقت خشکسالی/‌ کاهش ۱۰۰ درصدی بارندگی‌ها در اردیبهشت ماه

فرماندار شهرستان دورود، بیان داشت: خواهش ما این است که مردم شب نشینی ها، جلسات خانوادگی و مهم‌تر از همه مراسم‌های عزاداری و فاتحه خوانی را با این شدت برگزار نکنند و جلوی تجمع مردم را بگیرند تا شاهد این وضعیت اسفبار در شهر نباشیم.Source link