به گزارش خبرگزاری مهر، علی اکبر باقری در سخنانی از رشد ۴۶۹ درصدی میزان وصول معوقات بانک‌ها در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ در لرستان خبر داد و اظهار داشت: در یک سال گذشته میزان وصول معوقات بانک‌ها در سطح استان لرستان قریب پنج هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال بوده است. وی […]به گزارش خبرگزاری مهر، علی اکبر باقری در سخنانی از رشد ۴۶۹ درصدی میزان وصول معوقات بانک‌ها در سال گذشته نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ در لرستان خبر داد و اظهار داشت: در یک سال گذشته میزان وصول معوقات بانک‌ها در سطح استان لرستان قریب پنج هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال بوده است.

وی با اشاره به رتبه پنجم لرستان در این رابطه در سطح کشور عنوان کرد: همچنین لرستان در بحث مقایسه وصول معوقات بانک‌ها در اسفند ماه سال گذشته نسبت به بهمن ماه رشد هزار و ۸۸۰ درصدی داشته و رتبه نخست کشوری را به خود اختصاص داد.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان افزود: طی سال گذشته تعداد پرونده‌های تشکیل شده اجرای اسناد رسمی استان شش هزار و ۳۳۸ فقره بوده که با افزایش ۳۹ درصدی نسبت به پرونده‌های تشکیل شده در سال ۹۸، در جایگاه سوم کشوری قرار گرفته است.

باقری تصریح کرد: از این تعداد چهار هزار و ۷۲۸ فقره مربوط به پرونده‌های تشکیلی اجرای مهریه بوده که نسبت به سال ۹۸، ۶۱ درصد افزایش یافته است.

وی گفت: تعداد پرونده‌های مختومه اجرای اسناد رسمی تعداد هشت هزار و ۶۱۴ فقره سال درگذشته بوده که با رشد ۳۵۴ درصدی، لرستان در این راستا نسبت به سال ۹۸، در رتبه دوم کشور قرار گرفته است.

مدیرکل ثبت اسناد و املاک لرستان بیان داشت: تعداد پرونده‌های مختومه مهریه در سال گذشته چهار هزار و ۲۳ فقره بوده که نسبت به سال ۹۸، رشد ۳۳۸ درصدی را داشته است.Source link

همچنین ببینید :
برند سازی زعفران مطالبه مهم مردم/ از حق آبه لرستان نمی‌گذریم