به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۰۰ هزار و ۹۱ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۹۷ هزار و ۳۱۶ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۳۰۰ هزار و ۹۱ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۹۷ هزار و ۳۱۶ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۹۴ هزار و ۵۴۶ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۲۰۲ هزار و ۷۶۸ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۵۲۷ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۱۶۰ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابر این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۹۳ هزار و ۳۴۶ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۵۱۰ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
اعمال قانون یک میلیون تومانی برای ۱۹۰۰ خودروی متخلف