به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۹۳ هزار و ۳۸۱ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۸۹ هزار و ۲۲۳ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز پنج شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۹۳ هزار و ۳۸۱ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۸۹ هزار و ۲۲۳ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۹۰ هزار و ۹۷۴ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۱۹۸ هزار و ۲۴۳ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۴۸۳ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۱۱۱۰ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابر این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۸۹ هزار و ۹۵۷ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۴۷۰ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
پیروزی بادران در بازی بزرگ در روز خروش خیبر/ تداوم شکستهای آستارا