به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۸۸ هزار و ۲۲۱ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۸۴ هزار و ۱۶۰ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز سه شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۸۸ هزار و ۲۲۱ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۸۴ هزار و ۱۶۰ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۸۸ هزار و ۸۴۲ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۱۹۵ هزار و ۳۰۹ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۴۵۹ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۹۷۰ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابر این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۸۷ هزار و ۳۷۹ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۴۵۰ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
دستگیری عاملان انتشار فیلم درگیری «کهمان»