به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز دو شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۸۵ هزار و ۶۶۴ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۸۰ هزار و ۷۷۶ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز دو شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۸۵ هزار و ۶۶۴ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۸۰ هزار و ۷۷۶ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۸۷ هزار و ۳۷۹ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۱۹۳ هزار و ۳۸۷ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۴۵۰ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۹۲۰ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابر این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۸۶ هزار و ۹۸ مورد و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۴۴۱ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
لرستان در میان ۷ استان با ضریب بالای ابتلاء و مرگ‌ و میر کرونا