به گزارش خبرنگار مهر، محمود ثمینی امروز دوشنبه در حاشیه شورای اطلاع رسانی لرستان گفت: اولویت اول ما در حوزه سلامت، حفظ جان مردم است و در این شرایط که وضعیت استان به لحاظ بیماری کرونا قرمز است اطلاع رسانی نقش مهمی در اجرای محدودیت‌های هوشمند بر عهده دارد. وی اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل‌های […]به گزارش خبرنگار مهر، محمود ثمینی امروز دوشنبه در حاشیه شورای اطلاع رسانی لرستان گفت: اولویت اول ما در حوزه سلامت، حفظ جان مردم است و در این شرایط که وضعیت استان به لحاظ بیماری کرونا قرمز است اطلاع رسانی نقش مهمی در اجرای محدودیت‌های هوشمند بر عهده دارد.

وی اظهار داشت: بر اساس دستورالعمل‌های ستاد مقابله با کرونا، هر گونه تجمع در وضعیت قرمز و نارنجی ممنوع است و در صورت بروز تخلف، اماکن مربوطه پلمپ خواهد شد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان با اشاره به افزایش تعداد مبتلایان و مرگ بر اثر کرونا در روزهای اخیر، یاد آور شد: روند بیماری در استان افزایشی است و ویروس جهش یافته انگلیسی با سرعت بیشتری منجر به ابتلاء و مرگ می‌شود که شرایط ایجاب می‌کند در زمینه اعمال محدودیت‌های هوشمند بیش از پیش با هم همکاری کنیم.

ثمینی با بیان اینکه فضای مجازی ظرفیت مناسبی در زمینه اطلاع رسانی است، تصریح کرد: با توجه به در پیش بودن ماه مبارک رمضان، می‌توان فعالیت‌ها و مراسم مربوط به این ماه را از طریق فضای مجازی پوشش داد تا از حضور مردم در تجمعات در شرایط کرونایی جلوگیری شود.

وی افزود: رعایت موازین روزه داری و پرهیز از هرگونه حرمت‌شکنی در این ماه مورد انتظار است و در صورت ارتکاب به روزه‌خواری به هر دلیل، مکلف به امر به معروف و نهی از منکر هستیم.

معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان همچنین از زحمات فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها در ایام ثبت نام از داوطلبان تقدیر کرد و گفت: مجموعاً حدود هشت هزار نفر برای شوراهای روستاها در استان ثبت نام کرده اند که پس از بررسی‌ها آمار نهایی اطلاع رسانی می‌شود.

همچنین ببینید :
افتتاح آزاد راه خرم‌آباد - اراک تا خرداد ماه/۴۰۰ میلیارد نیاز استSource link