به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی امروز شنبه در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: طبق گزارش وزارت بهداشت و درمان اکثر استان‌های کشور از جمله لرستان در مرحله صعودی پیک کرونا هستند و تعداد مبتلایان و مرگ ناشی از بیماری نیز در حال افزایش است. وی اظهار داشت: پیش بینی می‌شود […]به گزارش خبرنگار مهر، سید موسی خادمی امروز شنبه در حاشیه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: طبق گزارش وزارت بهداشت و درمان اکثر استان‌های کشور از جمله لرستان در مرحله صعودی پیک کرونا هستند و تعداد مبتلایان و مرگ ناشی از بیماری نیز در حال افزایش است.

وی اظهار داشت: پیش بینی می‌شود در صورت رعایت نکردن دستورالعمل‌های بهداشتی شدت این بیماری در روزهای آینده بیشتر شده و در نهایت تعداد مرگ ناشی از کرونا افزایش یابد.

استاندار لرستان با تاکید بر رعایت بیش از پیش پروتکل‌های بهداشتی، یادآور شد: طبق اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا، لرستان جز ۱۲ استان کشور که دارای وضعیت خطرناک به لحاظ بیماری هستند، قرار دارد و متأسفانه نمودار کرونای استان در یک روند صعودی قرار دارد.

خادمی عنوان کرد: برای مهار این پیک تمهیدات مورد نظر اندیشیده شده و بیمارستان‌های سطح استان بخش‌های بیشتری را برای درمان بیماران کرونایی آماده و تجهیز کرده‌اند.

وی افزود: راه حل اصلی برای مهار این پیک رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی توسط مردم است و از آنها می‌خواهیم در صورت امکان از مراجعه به ادارات، حضور در تجمعات و برگزاری هرگونه مراسم خودداری کنند و اصناف نیز با توجه به اعمال محدودیت‌های هوشمند از دوشنبه گذشته، نسبت به تعطیلی فعالیت خود اقدام کنند تا بتوانیم از این موج نیز عبور کنیم.Source link

همچنین ببینید :
۱۲ سالگی یک ورزشگاه/ وعده رستگاری پروژه در نیمه اول ۱۴۰۰