معاون بازرگانی سازمان صمت لرستان گفت: برای تنظیم بازار استان در ایام ماه مبارک رمضان تدابیری مانند توزیع ۱۶۰۰ تن شکر برای واحدهای صنعتی و خانوارها، ۶۰۰ تن برنج هندی و تایلندی و ۶۰ تن گوشت قرمزدر بازار در نظر گرفته شده است.


مراد سپهوند امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: در حال حاضر در سطح بازار استان در هیچ کدام از کالاهای اساسی شاهد کمبود نیستیم.

وی با بیان اینکه هر ساله ستاد تنظیم بازار در ایام ماه مبارک رمضان سهمیه‌هایی از کالاهای اساسی به استان‌های مختلف اختصاص می‌دهد، افزود: این اقدام در سال جاری نیز انجام شده و خوشبختانه سهمیه اختصاصی به لرستان جوابگوی نیاز استان است.

سرپرست معاونت بازرگانی سازمان صمت لرستان بیان کرد: امسال برای جلوگیری از کمبود شکر برای واحدهای صنعتی ۱۰۰۰ تن شکر با نرخ دولتی در اختیار آنان قرار داده ایم همچنین ۶۰۰ تن شکر برای خانوار با قیمت هشت و هزارو ۷۰۰ تومان نیز در نظر گرفته شده است.

سپهوند با اشاره به اینکه برای ماه مبارک رمضان ۶۰۰ تن برنج هندی با قیمت هر کیلو ۱۸ هزار و ۵۰۰ و برنج تایلندی با قیمت ۱۲ هزار و ۵۰۰ تومان به لرستان اختصاص یافته است، تصریح کرد: همچنین ۶۰ تن گوشت با کیفیت با قیمت ۸۰ هزار تومان نیز به لرستان داده شده است.

وی در بخش پایانی صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: بدون کالاهای اختصاص یافته به استان نیز بازار لرستان در حوزه کالاهای اساسی کمبودی ندارد همچنین امسال تدابیر خوبی برای تامین خرما نیز اتخاذ شده است.

انتهای پیام/۸۵۰۲۰
Source link

همچنین ببینید :
فیلم| برکات شب قدر در چیست؟