به گزارش خبرنگار مهر، حمید القاصی مهر امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تعداد پرونده‌های تخلفاتی تشکیل شده در سه حوزه کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز، بهداشت، دارو و درمان طی سال گذشته در لرستان اظهار داشت: در این مدت ۱۵ هزار و ۲۴۲ فقره پرونده تشکیل شده است. وی با […]به گزارش خبرنگار مهر، حمید القاصی مهر امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تعداد پرونده‌های تخلفاتی تشکیل شده در سه حوزه کالا و خدمات، قاچاق کالا و ارز، بهداشت، دارو و درمان طی سال گذشته در لرستان اظهار داشت: در این مدت ۱۵ هزار و ۲۴۲ فقره پرونده تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه برای این تعداد پرونده رأی صادر شده است عنوان کرد: از این تعداد دو هزار و ۶۶۷ فقره مربوط به حوزه قاچاق کالا و ارز، ۱۱ هزار و ۹۲۸ مورد مربوط به حوزه کالا و خدمات و همچنین ۶۴۷ فقره مربوط به حوزه بهداشت، دارو و درمان بوده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان با تاکید بر ضرورت رسیدگی به پرونده‌ها در کمترین زمان ممکن و همچنین رعایت موازین قانونی و شرعی گفت: همچنین در سال ۱۴۰۰ مانند سال گذشته با متخلفین و قاچاقچیان به شدت و بدون اغماض برخورد خواهد شد.Source link

همچنین ببینید :
کمبود علوفه برای دام‌های سنگین و سبک در لرستان