به گزارش خبرگزاری مهر، مهرداد فلاح امروز جمعه در سخنانی گفت: ساعت ۱۴:۱۵ امروز ۲۰ فروردین ماه پس از دریافت خبری مبنی بر غرق شدن مرد ۳۰ ساله در دریاچه کیو سریعاً تیم نجات غریق و غواصی سازمان آتش نشانی خرم آباد از ایستگاه شماره دو به همراه معاونت عملیات این سازمان به محل حادثه […]به گزارش خبرگزاری مهر، مهرداد فلاح امروز جمعه در سخنانی گفت: ساعت ۱۴:۱۵ امروز ۲۰ فروردین ماه پس از دریافت خبری مبنی بر غرق شدن مرد ۳۰ ساله در دریاچه کیو سریعاً تیم نجات غریق و غواصی سازمان آتش نشانی خرم آباد از ایستگاه شماره دو به همراه معاونت عملیات این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با سرعت عمل آتش نشانان و پس از لحظاتی، پیکر نیمه جان این جوان از آب بیرون کشیده و جهت اعزام به مراکز درمانی به عوامل اورژانس حاضر در محل تحویل داده شد.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم آباد با بیان اینکه متأسفانه از ابتدای سال جاری ۴ مورد حادثه غرق شدن در استان رخ داده است؛ از هم استانی‌ها درخواست کرد که ضمن جدی گرفتن توصیه‌های ایمنی از شنا در روان آب‌ها، سدها، دریاچه‌ها و دیگر مکان‌های پر خطر جداً خودداری کنند.

فلاح یادآور شد: با پیگیری‌های به عمل آمده اطلاع حاصل شد که متأسفانه علیرغم تلاش پزشکان جهت احیا، مرد جوان جان خود را از دست داده است.Source link

همچنین ببینید :
مدیران لرستان از ظرفیت جوانان انقلابی و نخبگان استفاده کنند