به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز چهارشنبه در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۷۳ هزار و ۴۰۳ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۶۸ هزار و ۷۹۷ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا […]به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز چهارشنبه در سخنانی با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۷۳ هزار و ۴۰۳ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۶۸ هزار و ۷۹۷ نمونه داده شده، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۸۱ هزار و ۷۲۶ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۱۸۷ هزار و ۷۰ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۴۲۱ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۶۲۰ مورد عنوان کرد و گفت: تمامی شهرستان‌های لرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.

بنابر این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۸۰ هزار و ۶۲۱ نفر و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۴۱۴ مورد بوده است.Source link

همچنین ببینید :
غرق شدن نوجوان ۱۷ ساله خرم‌آبادی در حوضچه آبشار «طلایی»