حجت الاسلام حسن درویشیان در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد ورود سازمان بازرسی کل کشور به مسائل و مشکلات بازار و معیشت مردم با توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری اظهار داشت: ما هم سال گذشته و هم سال جاری در این زمینه اقداماتی را انجام داده‌ایم. وی ادامه داد: در این راستا در […]حجت الاسلام حسن درویشیان در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد ورود سازمان بازرسی کل کشور به مسائل و مشکلات بازار و معیشت مردم با توجه به دغدغه‌های مقام معظم رهبری اظهار داشت: ما هم سال گذشته و هم سال جاری در این زمینه اقداماتی را انجام داده‌ایم.

وی ادامه داد: در این راستا در قالب هیئت‌هایی به صورت کشیک نوروزی به خصوص در ایام تعطیلات نوروز در سراسر کشور همکاران ما در سطح بازار حضور داشتند.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به حضور عوامل نظارتی این سازمان در میادین میوه و تره بار گفت: امسال به صورت ویژه در بحث توزیع مرغ حضور داشتیم که اثربخشی هایی هم داشته است.

حجت الاسلام درویشیان عنوان کرد: در این زمینه موارد و تخلفاتی هم بوده که شناسایی و پیگیری شده و برخی پرونده‌های تشکیل شده نیز به مراجع قضائی ارجاع داده شده است.Source link

همچنین ببینید :
آسمان غبارآلود خرم‌آباد