به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عباس دولتشاهی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره انواع سرقت و در راستای مبارزه قاطع و بی امان پلیس با سارقان مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت. وی بیان داشت: مأموران انتظامی شهرستان در نیمه اول تعطیلات نوروزی موفق به […]به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عباس دولتشاهی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره انواع سرقت و در راستای مبارزه قاطع و بی امان پلیس با سارقان مراتب به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی بیان داشت: مأموران انتظامی شهرستان در نیمه اول تعطیلات نوروزی موفق به شناسایی ۶۲ نفر سارق شده که ضمن هماهنگی قضائی و کشف اقلام سرقتی از آنها و بازجویی‌های فنی به تعداد ۹۵ فقره انواع سرقت اعتراف، تعدادی از مالباختگان شناسایی، پرونده‌ها برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی ارسال شد.

فرمانده انتظامی خرم آباد از تشدید طرح‌های پیشگیری و مبارزه با سرقت در سطح شهرستان خبر داد و در ادامه ضمن هشدار به سارقان، عنوان کرد: با اشرافیت خوبی که وجود دارد اجازه عرض اندام به مجرمان نخواهیم داد و عزم پلیس و دستگاه قضائی برخورد قاطع و سخت با مجرمان و سارقان خواهد بود.Source link

همچنین ببینید :
آیت‌الله «سید ابراهیم رئیسی» به لرستان سفر می‌کند