به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۵۲ هزار و ۱۶۴ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است. وی با بیان اینکه جواب ۲۵۰ هزار و ۴۴۰ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در […]

بروجرد

به گزارش خبرنگار مهر، مریم کوشکی امروز شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به وضعیت لرستان به لحاظ شیوع بیماری کرونا، اظهار داشت: در مجموع ۲۵۲ هزار و ۱۶۴ نمونه به آزمایشگاه‌ها ارسال شده است.

وی با بیان اینکه جواب ۲۵۰ هزار و ۴۴۰ نمونه داده شده است، عنوان کرد: تعداد نمونه‌های مثبت کرونا در استان تا کنون ۷۳ هزار و ۶۲۶ مورد بوده است.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان اینکه تعداد نمونه‌های منفی ۱۷۶ هزار و ۸۱۲ مورد بوده است، گفت: در مجموع تا کنون یک هزار و ۳۷۶ نفر به علت ابتلای به این بیماری در استان جان خود را از دست داده‌اند.

وی تعداد بستری‌های مثبت و مشکوک به کرونا در استان را ۲۴۰ مورد عنوان کرد.

دبیر ستاد مبارزه با کرونای دانشگاه علوم پزشکی لرستان با اشاره به کاهش درصد رعایت پروتکل‌های بهداشتی در استان گفت: وضعیت کرونایی شهرستان بروجرد قرمز، خرم آباد، ازنا، الیگودرز و دورود نارنجی و ما بقی شهرستان‌ها زرد هستند.

کوشکی گفت: استان را خطر پیک چهارم کرونا تهدید می‌کند.

بنابر این گزارش تعداد مبتلایان به کرونا در لرستان تا روز گذشته ۷۳ هزار و ۱۴۴ و فوتی‌ها نیز یک‌هزار و ۳۷۶ مورد بوده است.

Source link

همچنین ببینید :
ثبت ۹۶۲ ابتلای جدید به کرونا در لرستان/ ۸ بیمار فوت کردند